handmade

Mate Art Accessories jest pierwszą w Europie firmą zajmującą się personalizowaniem akcesoriów do yerba mate.

Pośród produktów, które oferuje znajdują się repusowane matera Palo Santo, zdobione tykwy oraz toczone na kole garncarskim, a następnie rzeźbione matera ceramiczne. Mate Art Accessories ma także w swoim portfolio także bombille do yerba mate zwaną potocznie Dragon. Właścicielem firmy jest Robert Przydatek, który na pomysł tworzenia takich akcesoriów wpadł kilka lat temu. Techniki pracy, które wykorzystuje do tworzenia swoich dzieł są bardzo różne. Są to na przykład repusowanie/cyzelowanie, rzeźbienie ręczne lub mechaniczne, pirografia, toczenie na kole. Klientami firmy są takie osoby jak podróżnik Wojciech Cejrowski, aktor teatralny i filmowy Damian Chojecki oraz sklepy na terenie Polski. Zapytania o współpracę przychodzą także z Anglii, Szwajcarii, Rosji, Norwegii i Niemiec. Godnym uwagi jest to, że akcesoria wykonywane są ręcznie a nie maszynowo. Z tego względu mają one unikalny charakter.
Właściciel firmy może się pochwalić certyfikatem jakości przyznanym przez grupę najlepszych rękodzielników polskich Poland Handmade http://polandhandmade.pl/kategorie/metaloplastyka/przydatek-robert-mateart/ w kategorii Metaloplastyka.

https://www.facebook.com/mateartaccessories/

Yerba Mate Akcesoria

 • Data
  12 stycznia 2017
  Mate Art Accessories jest pierwszą w Europie firmą zajmującą się personalizowaniem akcesoriów do yerba mate. Pośród produktów, które oferuje znajdują się repusowane matera Palo Santo, zdobione […]
 • Data
  9 listopada 2016
  SHOFy to szyte saszetki, kosmetyczki, torby, które powstały by zorganizować wszystkie potrzebności tułające się po kątach.
 • Data
  25 lipca 2015
  Strona internetowa
  Pokaż stronę
  Pion AIP w Poznaniu. Zajmujemy się tworzeniem produktów z branży dekoracyjnej oraz upominkowej. Tworzymy multiramki z popularnymi motywami FAMILY, HOME, My FRIENDS, LOVE oraz dowolnym na życzenie. Wykonujemy również inicjały, imiona czy też inne słowa z drewna lub tworzywa sztucznego.
 • Data
  25 lipca 2015
  Strona internetowa
  Pokaż stronę
  Eko torby i eko woreczki malowane ręcznie oraz z nadrukami. Trwałe torby bawełniane z autorskimi wzorami oraz napisami. Różne rodzaje i kolory toreb. Tworzymy także indywidualne torby na zamówienie.
Umów się na bezpłatną konsultację