marketing

Kreatywny zespół specjalistów z ponad 8-letnim stażem w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Ponad 1000 wypromowanych serwisów. SEMPIRE pomaga aktywnie pozyskiwać klientów z Sieci poprzez działania w zakresie SEO i SEM – pozycjonowanie stron i kampanie linków sponsorowanych Google AdWords. Zwiększa zainteresowanie danymi usługami/produktami i aktywnie przyczynia się do wzrostu przychodu. Dodatkowo SEMPIRE aktywnie nawiązuje współpracę partnerską dzieląc się nawet 25% zysku z poleconego klienta.

Zapraszamy na www.sempire.pl!

 • Data
  26 sierpnia 2016
  Kreatywny zespół specjalistów z ponad 8-letnim stażem w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Ponad 1000 wypromowanych serwisów. SEMPIRE pomaga aktywnie pozyskiwać klientów z Sieci poprzez działania w […]
 • Data
  23 sierpnia 2016
  BrandTMarketing – przygotowanie planu promocji i  komunikacji w mediach społecznościowych. Nieszablonowe oraz kreatywne podejście do promowania produktów i usług (growth hacking marketing). Komunikacja z użytkownikami marki.
 • Data
  29 czerwca 2016
  Przejść od kropki do kropki to przebrnąć przez coś od etapu zamysłu przez projekt, realizację, a następnie pozycjonowanie w sieci. Nowoczesne podejście do użytkownika to stworzenie […]
 • Data
  25 lipca 2015
  Strona internetowa
  Pokaż stronę
  Zajmujemy się komunikacją wizualną i marketingową dla firm. Specjalizujemy się w PREZENTACJACH MULTIMEDIALNYCH, które tworzymy w oparciu o zasady: kreatywna koncepcja, ciekawa kreacja, profesjonalna forma. Dzięki stosowanej przez nas formie wizualnej i elementom takim jak: ilustracja, infografika, piktogramy, film czy animacja, lansujemy dowolne komunikaty; ich treść nabiera sugestywnego wyrazu oraz wywołuje pożądane emocje. Naszą misją i podstawowym celem jest realizacja spójnych, przemawiających i wyrazistych projektów. Pomagamy się wyróżniać.
 • Data
  25 lipca 2015
  Strona internetowa
  Pokaż stronę
  O co chodzi? O to żebyś miał taniej! Korzystaj ze swoich zniżek na 3 sposoby: -wycinaj Qpony z katalogu i realizuj je w swoich ulubionych miejscach, -drukuj Qpony ze strony i korzystaj z nich do woli, -zapisz się do newlettera i znajdź nas na Facebook’u – gorące promocje i nagrody czekają!
Umów się na bezpłatną konsultację