szkolenia

Increso to firma tworzona przez młody, pełen ambicji zespół, który poprzez pracę realizuje swoje pasje. Oferujemy interaktywne szkolenia, usługi z zakresu planowania przestrzennego przeznaczone dla osób fizycznych oraz jednostek samorządu terytorialnego, a także organizacje i przeprowadzenie konsultacji społecznych. W naszej pracy stawiamy na innowacyjność, kreatywność oraz wiedzę, podążając za najnowszymi światowymi trendami.
 • Data
  6 września 2017
  Increso to firma tworzona przez młody, pełen ambicji zespół, który poprzez pracę realizuje swoje pasje. Oferujemy interaktywne szkolenia, usługi z zakresu planowania przestrzennego przeznaczone dla osób […]
 • Data
  17 sierpnia 2015
  Strona internetowa
  Pokaż stronę
  Anspire to startup powstały z pasji jego założyciela, który przez wiele lat wdrażał przyszłych sprzedawców w meandry technik sprzedaży oraz profesjonalne zasady obsługi klientów w branży marketingu w wyszukiwarkach. Zamiłowanie do rozwijania tych kompetencji zaowocowało utworzeniem innowacyjnego systemu szkoleń, który przede wszystkim opiera się na stałej motywacji uczestników, bez względu na realizowaną tematykę. Pełny zakres szkoleń znajdziesz na www.anspire.pl.
 • Data
  25 lipca 2015
  Strona internetowa
  Pokaż stronę
  Misją firmy Etena jest zapewnienie Klientom kompleksowej wiedzy na temat zarządzania jakością.Misję tę realizujemy za pomocą serwisów internetowych Jakosc.biz oraz Centrum.Jakosci.pl, które są platformą kontaktową, łączącą najlepszefirmy konsultingowe z organizacjami potrzebującymi ich merytorycznego wsparcia.
Umów się na bezpłatną konsultację