Szukamy do pracy! Asystent/ka działu księgowego

This August 4,

Asystent/ka działu księgowego

Obowiązki

  • Obsługa kadrowo – płacowa klientów Inkubatora AIP
  • Kontrola operacji na kontach bankowych,
  • Pobieranie należności (zlecanie przelewów),
  • Wystawianie faktur klientom Inkubatora AIP oraz Business Linka,
  • Windykacja należności,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami Inkubatora oraz Business Linka.

Wymagania

Wykształcenie:

Absolwent lub student zaoczny

Kompetencje i umiejętności:

  • Doświadczenie w księgowości mile widziane,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność,
  • rzetelność i terminowość,
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i cele,
  • samodyscyplina.

Oferujemy

  • Zadaniowy tryb pracy,
  • Wynagrodzenie pomiędzy 1500, a 2500 zł brutto,
  • Pełne szkolenie z zakresu powierzonych zadań,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwości ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, doskonalenia wiedzy z różnych dziedzin zarządzania, komercjalizacji pomysłów biznesowych,
  • Pracę w miłej atmosferze z młodymi, kreatywnymi i ambitnymi ludźmi.

Rodzaj umowy

Zlecenie

Zgłoszenia

CV prosimy wysyłać na adres: aippoznan@inkubatory.pl

Umów się na bezpłatną konsultację