Klimat

RTV i AGD, technologia

Jesteśmy firmą aktywnie działającą już od 10-ciu lat. Charakteryzuje nas dynamiczny rozwój w branży klimatyzacji i wentylacji. Znani jesteśmy ze świadczenia usług na najwyższym poziomie przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Jesteśmy chętni do podejmowania różnego rodzaju zleceń, gdyż nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam się mierzyć nawet z najbardziej zaawansowanymi zamówieniami. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Służymy naszą radą i wsparciem przez cały czas trwania współpracy.

Naszą firmę tworzy zintegrowany i doświadczony zespół, który nie boi się żadnego wyzwania. Oferujemy sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji każdego typu. Usługi te świadczymy w różnego rodzaju miejscach, począwszy od tych bardziej prywatnych jak domy i mieszkania po te bardziej publiczne jak biura, sklepy czy inne inwestycje. Zapewniamy stałą opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich urządzeń, które zostały zakupione w naszej firmie oraz zostały zamontowane przez nasz zespół.

Klimat – Wentylacja i Klimatyzacja

Adres: ul. Długosza 20, 44-337, Jastrzębie-Zdrój

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 501 678 528

https://klimat.biz.pl/

Drukuj

Related Articles

48 Media