Elektroosmoza Warszawa

Rynek nieruchomości, dla domu

Elektroosmoza III jest firmą, której działalność opiera się na osuszaniu budynków, ich hydroizolacji, a także odgrzybianiu ścian. Firma posiada wszystkie potrzebne certyfikaty, które są potwierdzeniem bezpieczeństwa ich pracy.

Firma korzysta z najbardziej innowacyjnych urządzeń, do którego należy m.in. osuszacz GPL-111. Dzięki jego zastosowaniu, klient ma pewność, że woda zniknie z jego domu w odpowiednim dla zanieczyszczenia czasie. Warto dodać, że w celu montażu GPL-111 nie jest wymagane podcinanie ścian. Wystarczy go zamontować na jednej z nich, dzięki czemu metoda jest bezinwazyjna. Gwarancja na urządzenie wynosi aż 20 lat.

Zastosowanie tego systemu w pełni zastępuje izolację poziomą oraz pionową. Często stosowany jest w architekturze starej, która wymaga prac remontowych. Dzięki osuszenie budynków Warszawa jest to możliwe. 

Pracownicy Elektroosmozy III dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nich usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pojęciem osuszanie budynków Warszawa, serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji dostępnych na stronie: https://osuszaniebudynku.com/.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/warszawa/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530

 

Drukuj

Related Articles

Firma Abis

Portman