Kolejne sklepy Netto w miejscu Tesco w Warszawie i Szczecinie już otwarte

Niespełna tydzień po otwarciu pierwszych sklepów Tesco-Netto w Warszawie i Szczecinie Netto otworzyło dziś kolejne placówki w tych miastach. Nowe sklepy przyciągnęły uwagę mieszkańców, którzy licznie stawili się na ich otwarcie. Inauguracji towarzyszyły atrakcje, które będą kontynuowane w sobotę, 5 czerwca. W obu sklepach obowiązuje specjalna oferta promocyjna.

Wszystkie sklepy Netto powstające w miejscu Tesco otwierane są w formacie Netto 3.0. Wystrój wnętrz nawiązuje do stylu skandynawskiego, a szerokie alejki i neutralne oświetlenie dodatkowo wzmacniają przyjazną atmosferę zakupów. Sklepy Netto 3.0 gwarantują bogaty wybór 150 gatunków świeżych owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Netto zadbało także o osoby poszukujące szybkich rozwiązań – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań.

Ponadto w nowo otwartych sklepach klienci będą mieli do dyspozycji ofertę non-food, w ramach której znajdą nie tylko sprzęty AGD, akcesoria domowe i elektroniczne, ale także narzędzia, a nawet meble. Oferta non-food zmienia się co tydzień, prezentując nowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Zaledwie tydzień temu Netto otworzyło pierwsze sklepy w miejscu Tesco w Szczecinie i Warszawie. Sieć planuje uruchamiać kolejne placówki co tydzień. Do końca roku ma ich powstać ok 150.

Sklepy zlokalizowane są w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 30U i w Warszawie przy ul. Światowida 41.

Klienci, którzy odwiedzili sklepy w środę, 2 czerwca, otrzymali jako dodatek do zakupów wygodne torby, a także specjalne vouchery uprawniające do skorzystania z ofert specjalnych przez kolejne cztery tygodnie. Na tych, którzy nie mogli być tego dnia w nowo otwieranych placówkach, czekają kolejne atrakcje już w sobotę, 5 czerwca: koło fortuny i konkursy z nagrodami dla najmłodszych.

Warszawiacy będą mogli dodatkowo spróbować przysmaków z oferty „Grill Bar Netto” serwowanych z food trucka, a także zmierzyć się z najlepszym bramkarzem świata – Robokeeperem.

W obu miastach obowiązywać będzie także bogata oferta promocyjna, w ramach której klienci będą mogli liczyć na przeceny sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Obejmie ona m.in. wybór owoców i warzyw, chrupiące, ciepłe pieczywo, świeże mięso „Prosto z zagrody”, słodkości, w tym pyszne czekolady marki własnej Premieur z wyjątkowymi dodatkami (m.in. z kandyzowaną skórką pomarańczową czy kawałkami karmelu i solą morską), a także produkty dla najmłodszych – m.in. pieluchy i nawilżane chusteczki marki własnej Netto – „Hello sensitive”. Ponadto w ramach oferty specjalnej klienci będą mieli do wyboru bogaty asortyment typu non-food – sprzęty AGD, akcesoria domowe i pomoce do sprzątania, a nawet meble.

Oferta specjalna obowiązuje w dniach 2–5 czerwca lub do wyczerpania zapasów

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

W obu sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Adresy i godziny otwarcia nowych sklepów Netto:

Warszawa:

ul. Światowida 41

pon.–sb.: 6–22

niedziele handlowe: 8–20

Szczecin:

ul. Mickiewicz 30U

pon.–sb.: 6–22

niedziele handlowe: 8–20


Drukuj  

Related Articles