Zakupy oraz zamówienia z McDonald’s z dostawą pod drzwi domu także w Słupsku. Wszystko dzięki Glovo

Już dzisiaj mieszkańcy Słupska mogą korzystać z dostaw zakupów czy ulubionych dań z restauracji z dostawą wprost pod drzwi domu. Umożliwia to aplikacja Glovo. Zamówienia w McDonald’s ze specjalnym kodem dostępne już dzisiaj!

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Od dzisiaj także mieszkańcy Słupska mają możliwość skorzystania z dostaw bez wychodzenia z domu. Zamówienia z sieci restauracji McDonald’s są dostępne już od dzisiaj, zostaną dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie godzinę od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z mieszkańcami Słupska specjalnym kodem POZNAJGLOVO, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych.

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Już wkrótce Glovo poszerzy swoją działalność i kurierzy dowiozą mieszkańcom Słupska także produkty zamówione w Biedronce, Auchan czy Carrefour Express.

___

O Glovo

Glovo to pionierska aplikacja branży delivery obsługująca wiele kategorii, jedna z wiodących platform dostawczych na świecie. Została założona w Barcelonie w 2015 roku, działa na rynkach w Europie Południowej i EMEA. Aplikacja łączy użytkowników z restauracjami, sieciami spożywczymi, aptekami i sklepami detalicznymi, a także zawiera kategorię „cokolwiek”, która umożliwia użytkownikom zamawianie wszystkiego, co czego potrzebują w danym momencie.

Więcej informacji na stronę http://about.glovo.com/en


Drukuj  

Related Articles